Zakład Anatomii Porównawczej im. Henryka Hoyera

Podstawowe informacje

Kierownik: dr hab. Maciej Pabijan

Adres: Instytut Zoologii, ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków (sektor B, II piętro)

Telefon: +48 12 664 50 56; Faks: +48 12 664 51 01 (sekretariat); E-mail: maciej.pabijan@uj.edu.pl

 

Więcej o nas

Dokładne informacje na temat Zakładu Anatomii Porównawczej znajdują się na naszej stronie

http://zap-uj.pl/

 

» Zakres prowadzonych badań

  • struktura i ultrastruktura narządów
  • gamety i gametogeneza
  • strefy mieszańcowe
  • filogeneza i filogeografia płazów
  • filogeneza i filogeografia ślimaków
  • biologia płazów
  • geny i genomy
  • dobór płciowy

» Pracownicy

 

  • dr hab. Maciej Pabijan – kierownik zakładu, tel.: +48 12 664 5056, E-mail: maciej.pabijan@uj.edu.pl
  • prof. dr hab. Jacek M. Szymura, tel.: +48 12 664 5060, E-mail: jacek.m.szymura@uj.edu.pl
  • dr hab. Anna Pecio, tel.: +48 12 664 5059, E-mail: anna.pecio@uj.edu.pl
  • dr hab. Krystyna Żuwała, tel.: +48 12 664 5055, E-mail: krystyna.zuwala@uj.edu.pl
  • dr hab. Sebastian Hofman, tel.: +48 12 664 5054, tel.: +48 12 664 5054
  • dr Rafał Piprek, tel.: +48 12 664 5059, E-mail: rafal.piprek@uj.edu.pl
  • dr Dagmara Podkowa, tel.: +48 12 664 5057, E-mail: dagmara.podkowa@uj.edu.pl
  • mgr Marta Pis, tel.: +48 12 664 5057, E-mail: marta.pis@uj.edu.pl
  • Lidia Bauer-Dulińska, tel.: +48 12 664 5062, E-mail: lidia.bauer@uj.edu.pl

» Wybrane publikacje oryginalne

 

Dokładny spis publikacji znajduje się na naszej stronie, zapraszamy!

http://zap-uj.pl/publikacje_zakladu.html