Towarzystwo Doktorantów

http://www.doktoranci.uj.edu.pl/

 

"Celem Towarzystwa Doktorantów jest reprezentowanie i obrona praw i interesów doktorantów na UJ oraz organizowanie koleżeńskiej współpracy i wzajemnej pomocy członków w sprawach naukowych i innych".

 

Przedstawiciele TDUJ w Radzie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi

Imię i nazwisko

Data upływu kadencji

E-mail  

Weronika Banot

12.05.2018

weronika.banot@doctoral.uj.edu.pl

Katarzyna Kliś

11.04.2019

kataka.klis@gmail.com

Monika Prus

12.05.2018

monika.prus@doctoral.uj.edu.pl

Daniel Stec

11.04.2019

daniel_stec@interia.eu

Paulina Wietrzyk

11.04.2019

paulina.wietrzyk@doctoral.uj.edu.pl

Justyna Żabicka

11.04.2019

j.zabicka@doctoral.uj.edu.pl

 

Instytut

Imię i nazwisko

Data upływu kadencji

mail

Botaniki

Paulina Wietrzyk

4.11.2018

paulina.wietrzyk@doctoral.uj.edu.pl

Justyna Żabicka

25.11.2018

j.bujak@uj.edu.pl

Nauk 

o Środowisku

Hanna Tutaj

12.05.2018

hanna.tutaj@uj.edu.pl

Monika Prus

12.05.2018

monika.prus@doctoral.uj.edu.pl

Zoologii  i Badań Biomedycznych

Karolina Karwowska

3.11.2017

karolina.karwowska@doctoral.uj.edu.pl

Daniel Stec

11.04.2019

daniel_stec@interia.eu

Kamil Wartalski

3.11.2017

kamil.wartalski@doctoral.uj.edu.pl

Jerzy Wiater

3.11.2017

jerzy.wiater@doctoral.uj.edu.pl

 

Przedstawiciele TDUJ w Radach Instytutów

 

Jak wybrać przedstawicieli ?

http://www.doktoranci.uj.edu.pl/towarzystwo/rady-jednostek-organizacyjnych/jak-wybrac-przedstawiciela